Hakkımızda

Bursa Ajans

1999 Yılında bilişim sektörüne giren firmamız bilgi-iletişim alanındaki küresel gelişmelere paralel olarak çalışmalarını tanıtım ve organizasyon alanında yoğunlaştırdı ve faaliyetlerini 2001 yılında "BURSA AJANS" çatısı altında topladı. Bilgi-iletişim teknolojilerinin kullanımı noktasındaki boşluk ve bunun gerekliliğini anlamada yaşanılan zaafiyet bu alana yoğunlaşmamızdaki itici güç olmuştur. Tümüyle profesyonellerden oluşan ekibimizde hayal gücü en önemli sermayemiz, etik değerlere bağlılık ise temel davranış biçimimizi oluşturmaktadır.

Kurgulama, tasarım, programlama konusunda zor olana gösterdiğimiz eğilim profesyonelliğin bizde yarattığı cüretkar bir tavır olarak kendini sıklıkla hissettirmektedir. Estetik algılaması güçlü, ileri teknolojiye açık, konusunda uzman kişilerle çalışma eğiliminde olan firmalar tercih ettiğimiz müşteri grubunu oluşturmaktadır. Temel hareket alanımız; prodüksiyon, web tasarımı, grafik tasarım, fotoğraf çekimi,sosyal medya danışmanlığı olup, bu konulardaki her türlü çalışmaya profesyonelliğin doğal bir sonucu olan güven olgusuyla başlayıp kalıcı memnuniyet ile sonuçlandırmaktayız.

Reklam Dünyası

Televizyonda İlk Reklam

Reklam ve Pazarlama

Reklamın Tanımı ve Tarihçesi

Sosyal Medya ve Seçimler

En Etkin Slogan

Doğru Zamanlama Etkili Reklam

Rekabet Reklamcılık ve Mobil Dünya

Reklamda Hedef Pazar

SEO Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Tipografi

Bizimle çalışmak ister misiniz?

 

Haberler

Referanslarımız

İletişim

Sevgili Bursa Ajans ziyaretçileri. Görüş, düşünce ve önerilerinizi iletişim formundan bize ulaştırabilir, hizmet ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

İletişim Formu
İletişim
Ad-Soyad
İletişim (telefon ya da e-posta)
Mesajınız

BURSA

İSTANBUL